محل تبلیغات شما

در تمام سال هایی که می نویسم تنها یک بار نوشته ای را با قلم نوشتم و همواره کلیدهای صفحه کلید لپتاپم به مغزم کمک کرده است، تا کلمات تنظیم کننده ریتم تپش قلبم را ثبت کنم و .  درهمه این سال ها، تنها همنشین و همدم همیشگی من در روزهای خوشی و ناخوشی، زمان های تنهایی و رخوت ناشی از نبودن ها و لحظه های خوشی و سرخوشی از بودن ها،  همین لبتاپ بوده است و . او تنها کسی است که همه رازها و رمزهای من را در درون دلش دارد و هیچ وقت نه از نوازش شدن کلیدهایش سرمست شده است و نه از ضربه هایی که بر آن زدم خم به ابرو آورده و . این روزها که نوشتن برایم کمی سخت شده است و نه دلم که دستم نیز دیگر هوای نوشتن در سر ندارد و . خاطرات سال های نوشتنم، زمانی که یکی از تفریحات ناسالم من وبگردی بود، در ذهنم جاری است و نوشته ها و نویسنده های مختلف در ذهنم مرور می شوند و .  بعضی وقت ها احساس می کنم دیوانه شده ام که با وجود نشستن گرد فراموشی بر نوشته هایشان به خاطر گذر عمر و پیری، نویسنده هایی هنوز برای من زنده هستند و اثرشان ماندگار که سالهاست از آنها خبری نیست و نوشته ای ازشان منتشر نمی شود؛ همان نویسندگانی که روزگاری از خواندن نوشته های هم سرخوش بودیم و گاهی برای هم نظری به یادگار  می گذاشتیم، همان هایی که با اسم های مستعار می شناختیم، همان هایی که برخلاف دنیا و نوشته های مجازی شان برایمان واقعی بودند و . رد و نشانه هایی که از آنها داشتم را دنبال کردم اما متاسفانه به جز یکی دو نفر که هنوز گاهی می نویسند، بقیه یا کرکره ها را پایین کشیدند و دیگر نمی نویسند و یا اینکه دیگر اثری از آنها نیست و تنها چیزی که از آنها باقی است آدرسی است که من را به ممکن است آدرس وبلاگ را اشتباه وارد کرده باشید و یا وبلاگ حذف شده باشد» می رساند . اگر چه بر سردر بازاچه عمر نوشته است اینجا خبری نیست! اگر هست هیاهوست . اما من هنوز درد دلهایم را برای سایه ای خواهم نوشت که نوشتن برایش منصرف می کند مرا از مرگ و نبودن . کاش این کلمات به جای نوشتن اینکه بر کرانه این باغ، دستی همیشه منتظر دست دیگرست و چشمی همیشه هست که نمی خوابد .» نشانی تو را می نوشت .

چو خیال شدم از خیال تو ...

نداشتن تنها راه از دست ندادن است ...

سایه‌ای از نیمه‌ی پنهانی خویشم، تصویر هزار آینه حیرانی ...

های ,نوشته ,هایی ,ها ,ای ,نمی ,هایی که ,است و ,و نوشته ,از آنها ,و یا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها