محل تبلیغات شما

تصویری محو از شبی که یکی از دوستان داداشم اومد خانه ما و از داداشم که فردا به شهر می‌رفت خواست تا برایش مجله کیهان ورزشی که فردا روی دکه رومه‌فروشی‌ها خواهد بود را خریداری کند هنوز در ناخودآگاه من وجود دارد و . بازی‌های آسیایی پکن، مقدماتی جام جهانی 94 و فینال جام جهانی 94 و از دست رفتن قهرمانی برای لاجوردی پوشان ایتالیا همراه با صدای زنده‌یاد بهرام شفیع نوستالژی‌هایی است که از دوران کودکی از فوتبال به یاد دارم و . اما از حدود 20 سال پیش برنامه‌ای تخصصی به صفحه جادویی تلویزیون پا گذاشت و فوتبال را برایمان تفسیر و تحلیل می‌کرد و . اما الان باید با گفتن این جمله که یادش به خیر برنامه‌ای با نام 90 داشتیم» عادت کنیم و این برنامه هم مثل دیدنی‌ها، جنگ هفته، مسابقه هفته و . فقط در ناخودآگاه ما جای خواهد گرفت و . متأسفانه علیرغم اینکه در سال‌های اخیر دیدن فوتبال با گزارش‌های نسبتاً خوب لذت‌بخش‌تر شده است اما در زمینه مجری برنامه‌های ورزشی خیلی ضعیف بودیم و . حتی باوجود اقبال شدیدی که به گزارش‌های مجری برنامه 90 داشته و دارم، هیچ‌وقت نتوانستم به‌عنوان مجری او را بپذیرم و . برنامه 90 چیزی شبیه فیلم افشاگر» بود که گاهی با تاباندن نوری ضعیف به زوایای پنهان فوتبال ایران، جنگ خیر و شر را نمایان می‌کرد اما هیچ‌وقت نتوانست یک پرونده را به سرانجام برساند و . علیرغم اینکه تهیه‌کننده و مجری این برنامه یک فرد باهوش و توانمند بود هیچ‌وقت نتوانست چیزی فراتر از یک برنامه سرگرم‌کننده باشد که به دنبال دیده شدن است و . در برنامه‌های اخیر علاوه بر اینکه مجری به پشتوانه بینندگان میلیونی بر مدرک دانشگاهی خود نیز می‌بالید، اما نتوانست از هیچ‌کدام از این دو استفاده کند و بالاخره صاحبان رسانه نسخه او را پیچیدند و . علیرغم اینکه ازنظر محتوا، نحوه اجرا، نداشتن رسالت، جانب‌داری و بسیاری موارد دیگر این برنامه با چیزی که دوست داشتم فاصله زیادی داشت اما تنها برنامه‌ای غیر از پخش زنده فوتبال بود که از تلویزیون دنبال می‌کردم و . در کشوری که برخی از تیم‌های سطح اول فوتبال آن کمتر از 20 سال سابقه دارند، برنامه‌ای تخصصی برای فوتبال باسابقه 20 ساله که یک برند بزرگ نیز محسوب می‌شود به خاطر لج بازی یا باند بازی و . از بین برود پذیرفتی نیست!  شاید بهترین جمله برای توصیف این وضعیت این باشد که: اگر تغییر نکنیم، حذف می‌شویم. برای جلوگیری از حذف شدن در بازی زندگی، باید تغییراتی را در خودمان و زندگی‌مان به وجود آوریم و .

چو خیال شدم از خیال تو ...

نداشتن تنها راه از دست ندادن است ...

سایه‌ای از نیمه‌ی پنهانی خویشم، تصویر هزار آینه حیرانی ...

فوتبال ,برنامه ,مجری ,اینکه ,برنامه‌ای ,یک ,و از ,این برنامه ,علیرغم اینکه ,و در ,94 و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها