محل تبلیغات شما

هر وقت کارم بیشتر است خودبخود خوابم هم کمتر می شه و ذهنم درگیر چیزهای زیادی خواهد شد و . چند روزی است که بیشتر زمان را با اعداد، استخراج رابطه ای از میان آنها و دوباره محاسبه اعداد دیگر درگیر بودم و . رابطه ای بین افراد و اعداد وجود ندارد! اما نمی دونم چه چیز باعث شد تا به این فکر کنم که تا حالا با چند نفر در زندگیم روبرو شدم! چند نفر را به اسم می شناسم! چند نفر من را می شناسند و . لبخندی بر صورتم می شینه و به سایه می گم در اولین روز هفته، ماه و فصل جدید خل شدی!؟ این چیزها هیچ اهمیتی ندارد و . اینها بهانه می شود تا به افرادی که نقشی در زندگی من داشتند فکر کنم! افرادی که اثری بر من داشتند، افرادی که در وجودم احساسی را برانگیختند و یا فکری را موجب شده اند و. خیلی ها عابرانی بوده اند که از پیاده روهای عمومی زندگیم عبور کرده اند و حتی اگر اثری بر مسیرهای عمومی داشته اند الان از آن خبری نیست و . اما برخی در روزهای برفی به زندگیم وارد شده اند و اگر الان ردی از وجودشان در زندگیم نیست! به این دلیل است که روزهای برفی خودشان را به روزهای آفتابی داده اند و . بعضی ها هم در روزهایی که در کویر قدم می زدم همراه من بودند! هرچند اثر بودنشان و همقدم شدنشان ماندگار تر بود اما وقتی باد وزید، باد نه تنها آنها را که اثرشان را هم با خود برد و . کسانی که در کنار ساحل مرا همراهی کرده اند نیز همراه موج شدند و ضربات موج بر ساحل زندگی من، اثری از آنها برایم باقی نگذاشته است و  . دنیای دوستی همیشه قدم زدن نیست و گاهی باید در مسیر ایستاد! وقتی در یک پیاده رو، روی برف، کنار ساحل یا شنهای کویر بایستی هر زمان خسته بشی می تونی بری و با رفتنت دیر یا زود اثرت از بین می ره و. اما تعداد کمی من را در راه رفتن بر روی سیمان خیس همراهی کردند و . با توجه به اینکه اگر روی سیمان خیس بایستی رفتنت سخت می شه و . پس این افراد هم رفتند و . ولی فرق این افراد با دیگران در این است که اگر رفتند! جای پای آنها برای همیشه در آن مسیر باقی مانده است و نسیمی، موجی و یا یک روز گرم نتونسته اثرشان را از بین ببرد و .

چو خیال شدم از خیال تو ...

نداشتن تنها راه از دست ندادن است ...

سایه‌ای از نیمه‌ی پنهانی خویشم، تصویر هزار آینه حیرانی ...

اند ,زندگیم ,هم ,روی ,افرادی ,روزهای ,اند و ,و با ,است که ,چند نفر ,افرادی که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها